RN732BTTD16R7C25
MFR.Part #
RN732BTTD16R7C25
JLCPCB Part #
C4014390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS