RT1206CRD076K19L
MFR.Part #
RT1206CRD076K19L
JLCPCB Part #
C2148906
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS