CS05W4J013LT5E
MFR.Part #
CS05W4J013LT5E
JLCPCB Part #
C2771902
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS