CQ05W8F1471T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ05W8F1471T5E
JLCPCB Part #
C2771021
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW 150V ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS