TC0550F5101T5G
MFR.Part #
TC0550F5101T5G
JLCPCB Part #
C2988915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS