TC0625B1203T5E
MFR.Part #
TC0625B1203T5E
JLCPCB Part #
C95531
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS