AS03W4J0201T5E
MFR.Part #
AS03W4J0201T5E
JLCPCB Part #
C2769893
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS