0201WMF1624TEE
MFR.Part #
0201WMF1624TEE
JLCPCB Part #
C423710
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS