CQ121WJ0620T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0620T4E
JLCPCB Part #
C2771693
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62Ω ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS