CQ07W2F464JT5E
MFR.Part #
CQ07W2F464JT5E
JLCPCB Part #
C2771399
Description
-55℃~+155℃ 200V 46.4Ω 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS