25121WJ0153T4E
MFR.Part #
25121WJ0153T4E
JLCPCB Part #
C621293
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS