TC0350B1473T5H
MFR.Part #
TC0350B1473T5H
JLCPCB Part #
C517762
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS