TC0550B1602T5E
MFR.Part #
TC0550B1602T5E
JLCPCB Part #
C415050
Description
-55℃~+155℃ 150V 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS