CQ05W8F3742T5E
MFR.Part #
CQ05W8F3742T5E
JLCPCB Part #
C2771068
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 37.4kΩ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS