NQ121WJ0160T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0160T4E
JLCPCB Part #
C2781878
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS