0603WAJ0435T5E
MFR.Part #
0603WAJ0435T5E
JLCPCB Part #
C247575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS