TC0525B1001T5E
MFR.Part #
TC0525B1001T5E
JLCPCB Part #
C84699
Description
-55℃~+155℃ 150V 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS