CQ03WAF2000T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ03WAF2000T5E
JLCPCB Part #
C966666
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS