AS101AJ0685T4E
MFR.Part #
AS101AJ0685T4E
JLCPCB Part #
C2770424
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS