0603WAF130LT5E
MFR.Part #
0603WAF130LT5E
JLCPCB Part #
C407544
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS