AS101AJ0621T4E
MFR.Part #
AS101AJ0621T4E
JLCPCB Part #
C2770413
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS