0402WGF8204TCE
MFR.Part #
0402WGF8204TCE
JLCPCB Part #
C423132
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS