1812W2F3003T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1812W2F3003T4E
JLCPCB Part #
C65306
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS