AS05W2J068JT5E
MFR.Part #
AS05W2J068JT5E
JLCPCB Part #
C2770045
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS