HP02WAF2203TCE
MFR.Part #
HP02WAF2203TCE
JLCPCB Part #
C2759505
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS