4D03WAJ013JT5E
MFR.Part #
4D03WAJ013JT5E
JLCPCB Part #
C2769720
Description
1.3Ω 100mW 4 8 ±400ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS