0603WAF499KT5E
MFR.Part #
0603WAF499KT5E
JLCPCB Part #
C23165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS