4D03WAG0220T5E
MFR.Part #
4D03WAG0220T5E
JLCPCB Part #
C2769702
Description
100mW 22Ω 4 8 ±2% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS