4D03WAJ0240T5E
MFR.Part #
4D03WAJ0240T5E
JLCPCB Part #
C2765573
Description
100mW 24Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS