4D03WAF4700T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
4D03WAF4700T5E
JLCPCB Part #
C2769656
Package
0603x4
Description
100mW 4 470Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS