HQ03W5F4301T5E
MFR.Part #
HQ03W5F4301T5E
JLCPCB Part #
C2791955
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.3kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS