1210W2F174MT5E
MFR.Part #
1210W2F174MT5E
JLCPCB Part #
C2768108
Description
-55℃~+155℃ 17.4mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS