NQ121WJ0563T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0563T4E
JLCPCB Part #
C2781960
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56kΩ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS