1206W4J075LT5E
MFR.Part #
1206W4J075LT5E
JLCPCB Part #
C127711
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS