0603WAJ0476T5E
MFR.Part #
0603WAJ0476T5E
JLCPCB Part #
C422882
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS