0201WMF180JTEE
MFR.Part #
0201WMF180JTEE
JLCPCB Part #
C473502
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS