4D03WAJ0474T5E
MFR.Part #
4D03WAJ0474T5E
JLCPCB Part #
C2765587
Description
100mW 4 470kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS