HP122WJ075JT4E
MFR.Part #
HP122WJ075JT4E
JLCPCB Part #
C2791305
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 7.5Ω Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS