HP02WAF9102TCE
MFR.Part #
HP02WAF9102TCE
JLCPCB Part #
C2759470
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS