HQ122WF2004T4E
MFR.Part #
HQ122WF2004T4E
JLCPCB Part #
C2778548
Description
-55℃~+155℃ 250V 2MΩ 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS