HP03W5F2200T5E
MFR.Part #
HP03W5F2200T5E
JLCPCB Part #
C2759426
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS