HP101WJ0680T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP101WJ0680T4E
JLCPCB Part #
C2775786
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS