HP03W5F470JT5E
MFR.Part #
HP03W5F470JT5E
JLCPCB Part #
C2759404
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS