TC0325B4993T5H
MFR.Part #
TC0325B4993T5H
JLCPCB Part #
C517413
Description
-55℃~+155℃ 167mW 499kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS