0603WAF9763T5E
MFR.Part #
0603WAF9763T5E
JLCPCB Part #
C48922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS