HP0707F1540T5E
MFR.Part #
HP0707F1540T5E
JLCPCB Part #
C2759021
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS