MF0S4FF5100A50
MFR.Part #
MF0S4FF5100A50
JLCPCB Part #
C18724267
Package
Plugin,D1.9xL3.3mm
Description
250mW 510Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS