MFR0S2F8202A50
MFR.Part #
MFR0S2F8202A50
JLCPCB Part #
C61231
Description
250V 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.7xL9mm Through Hole Resistors ROHS