HP0707F1801T5E
MFR.Part #
HP0707F1801T5E
JLCPCB Part #
C2759020
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS