TC0325D4121T5E
MFR.Part #
TC0325D4121T5E
JLCPCB Part #
C85334
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS